Americký buldok > Buldog v nouzi

BULDOK V NOUZI

Znáte osobně nebo ve svém okolí amerického buldoka, který potřebuje pomoc? Vyskytli jste se v tísnivé životní situaci a potřebujete nového pána pro svého amerického buldoka? Napište nám veškeré informace na náš email american-bulldog-club@email.cz a my vám poskytneme náš web k jejich zveřejnění...

HLEDÁME NOVÝ DOMOV PRO 5LETÉHO PSA AMERICKÉHO BULDOKA

Sherlock (Achilles Od Barbuchy) - pes, stáří 5 let, 59 cm, americký buldok. Sherlocka nalezl neznámý muž v obci Chržín u Velvar. Naším útulkem byl přesměrován na starostu dané obce, kde psa nalezl. Bohužel, neznámý muž nerespektoval daná doporučení a pravidla a vypustil Sherlocka na velmi frekventované silnici v Kralupech nad Vltavou a tím pádem byl na útulek přivezen MP. Je obrovské štěstí, že se Sherlockovi nic nestalo a že nebyla způsobena žádná nehoda. Sherlock je milý, kontaktní k lidem, umí základní povely i odložení. Sherlock má tetování s číslem 019. Jedná se o psa jménem Achilles z CHS Od Barbuchy, dopátrali jsme se chovatelky, která psa již nechce, někomu ho darovala, ale ten ho též odmítl, a tak zůstal u nás a je vhodný k adopci. Byl zvyklý na zahradě, není vhodný do smečky, ani k ostatním domácím zvířatům, s lidmi je mazel a poslušný. Podle klubové posuzovatelky, která ho zná, má slušnou šanci i na vítězství na výstavách.

 
Kontakt:
TELEFON: +420775105275 (M. Kolková - vedoucí útulku Kralupy)
EMAIL:  kolkova@seznam.cz
WWW: psi k adopci - Sherlock
FOTO: foto Sherlocka

HLEDÁME NOVÝ DOMOV PRO 5LETÉHO PSA AMERICKÉHO BULDOKA

Obracím se na Vás s prosbou ohledně našeho krásného amerického buldoka, staří 5 let, s PP, čipovaný. Je velice klidné a vyrovnané povahy. Bohužel z vážných rodinných důvodu si ho nemůžeme nechat, proto bychom byli rádi, kdyby se našlo místo pro našeho pejska u chovatelů, kteří mají zkušenosti s tímto plemenem. Neradi bychom ho svěřili do neodborných rukou. Nabízíme ho za symbolickou cenu po dohodě s vámi. Kontaktovat mne můžete na níže uvedeném tel. čísle nebo na emailové adrese. Předem moc děkuji.
 
Kontakt:
TELEFON: 720 201 273
EMAIL:  ferencova.d@seznam.cz