Návrh na změnu pravidel ABNA

13.12.2010 autor HEABC Czech Republic

Klub bude iniciovat návrh na změnu pravidel v pracovní třídě. Místo striktní podmínky na výsledky DKK 0-1, aby byl požadavek na takový výsledek, jaký umožňuje uchovnění v té či oné zemi. Podle našeho názoru by měly být zdůrazněny pracovní výsledky psa před jeho genetickými předpoklady. Výstava v pracovní třídě není přece důležitá pro chov a další vývoj rasy. Návrh předloží na ABNA náš reprezentant Pavel Kaas.

Zpět

Přidat komentář

Komentoval(a) Andel Vlada | 28.12.2010
Nesouhlasím -pes bude pracovat skvěle i s dkk 3 nebo 4 má zkušenost .Myslím si že, to hraničí s týránim!!! Maximálně hranice dkk2.
Komentoval(a) v8tom | 06.02.2011
...Než můj příspěvek opět vymažete, soudruzi, tak v případě tlačení "trojek a výš" nezapomeňte poslat také návrh na vypsání další třídy a to "Třídy zdravých psů". To jen tak, aby to bylo objektivní v rámci staré známé poučky, se kterou jsme kdysi všichni společně začínali: pracovní pes = povaha + zdraví + exteriér...
Komentoval(a) v8tom | 07.02.2011
Hluboce se omlouvám za svůj předchozí příspěvek, no prostě ostuda na mou hlavu... (posral jsem to tím, že jsem si nevšimnul, že na toto téma reaguji v jiné rubrice:-((). Děkuji za pochopení všem a hlavně moderátorům HEABC CZ, vězte, že každá moje případná účast ve Vaší debatě neznamená automatickou negaci Vašeho počínáni ale spíše rady a zkušenosti od člověka, který nad tím vším přemýšlí už více než 10 let. Mnoho zdaru do budoucna!!!
*
*
Jaký je součet 8 a 9?*