Nejbližší akce

Žádné záznamy.

Kalendář

< říjen 2017 >
po út st čt so ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Reklama

VI. Preuss Legends - ABNA SHOW

09.04.2011 autor HEABC Czech Republic

Poháry pro vítěze

VI. Preuss Legends ABNA SHOW se konala v sobotu 9.4.2011 na cvičáku v Kravařích za účasti 56 psů z Čech, Slovenska, Polska, Německa a Maďarska. Rozhodčí Ray Barrera (USA), asistovala kandidátka na rozhodčí Adéla Ponocná (CZ).

Fotografie poskytli manželé Krummerovi - www.arida.cz - další budeme doplňovat podle dostupnosti. Jestli máte také nějaké, můžete poslat, rádi je přidáme do galerie.

 

 

Výsledky ABNA SHOW 09.04.2011

 

BULLY PUPPY CLASSES

3 - 6 month Novice Bully Male Puppy
1st Amerbull's Pursuit Marshal Przemek Barbarczyk
2nd Amerbull's Atilla Robert Piasek
3rd No Entry  
6 - 9 month Junior Bully Male Puppy
1st Lionesses Tequila Jozef Vecerek
2nd No Entry  
3rd No Entry  
9 - 12 month Senior Bully Male Puppy
1st Red Cock Bara Moby Karel Hahn
2nd No Entry  
3rd No Entry  
3 - 6 month Novice Bully Female Puppy
1st Amerbull's Panama Super aka Balbina of V8 Robert Piasek
2nd Baggins Bullchaser Jaffa Laczlo Sido
3rd Amerbull's Darkness aka Lala Jacek Jasiniak
6 - 9 month Junior Bully Female Puppy
1st No Entry  
2nd No Entry  
3rd No Entry  
9 - 12 month Senior Bully Female Puppy
1st Bigstar's Foxy Brown of Backyard Backyard Kennel
2nd No Entry  
3rd No Entry  

BEST BULLY MALE PUPPY IN SHOW
Amerbull's Pursuit Marshal

BEST BULLY FEMALE PUPPY IN SHOW
Bigstar's Foxy Brown of Backyard

BEST BULLY PUPPY IN SHOW
Bigstar's Foxy Brown of Backyard

BULLY ADULT CLASSES

1 - 2 Junior Bully Male Adult
1st Argon od Bílé Ibizy Miroslav Kuril
2nd Tough Enoug's DeRossi of Backyard Backyard Kennel
3rd Energybull's Barney Pavel Votava
2 - 4 Senior Bully Male Adult
1st Northside's Charly Brown Claudia Wehner + Mario Alonso-Vazquez
2nd Drago Tajemny Dvor Kovalov Miroslav Cabon
3rd Albanybull's Backyard Whisky Ladislav Szabo
4 and Upwards Veteran Bully Male Adult
1st Double Peeters Brandon of V8 Roman Korinek
2nd Top Dogz K9 Phantom of Topguaros Michal Brzeczewski
3rd No Entry  
1 - 2 Junior Bully Female Adult
1st Dailey's Fergie of Demoniac Team Demoniac Team
2nd White Bulls Diva of Demoniac Team Demoniac Team
3rd Aurelie od Bílé Ibizy Miroslav Kuril
2 - 4 Bully Senior Female Adult
1st Vee Eight's Ninety-Eight Starfire Zlata Olisakova
2nd Smistro M. G. of Backyard Viktor Kovacs
3rd Vee Eight's Nova Custom Josef Haluza
4 and Upwards Veteran Bully Female Adult
1st Red Cock and Fischer's Chensea Ellie Vaclav Sulek
2nd No Entry  
3rd No Entry  

BEST BULLY ADULT MALE IN SHOW
Northside's Charly Brown

BEST BULLY ADULT FEMALE IN SHOW
Dailey's Fergie of Demoniac Team

BEST IN SHOW BULLY
Northside's Charly Brown

STANDARD PUPPY CLASSES

3 - 6 month Novice Standard Male Puppy
1st No Entry  
2nd No Entry  
3rd No Entry  
6 - 9 month Junior Standard Male Puppy
1st No Entry  
2nd No Entry  
3rd No Entry  
9 - 12 month Senior Standard Male Puppy
1st Red Cock Bara Masty Milan Vaculik
2nd No Entry  
3rd No Entry  
3 - 6 month Novice Standard Female Puppy
1st No Entry  
2nd No Entry  
3rd No Entry  
6 - 9 month Junior Standard Female Puppy
1st No Entry  
2nd No Entry  
3rd No Entry  
9 - 12 month Senior Standard Female Puppy
1st No Entry  
2nd No Entry  
3rd No Entry  

BEST STANDARD MALE PUPPY IN SHOW
Red Cock Bara Masty

BEST STANDARD FEMALE PUPPY IN SHOW
No Entry

BEST STANDARD PUPPY IN SHOW
Red Cock Bara Masty

STANDARD ADULT CLASSES

1 - 2 Junior Standard Male Adult
1st Semtex Bull's Apollo Blanka Furisova
2nd No Entry  
3rd No Entry  
2 - 4 Senior Standard Male Adult
1st Artus Naplneny sen Milan Opavský
2nd Four Roses Argus Robert Rajdl
3rd Aron od Barbuchy Lucie Haisová
4 and Upwards Veteran Standard Male Adult
1st No Entry  
2nd No Entry  
3rd No Entry  
1 - 2 Junior Standard Female Adult
1st Was not given out  
2nd Amerbull's Rexona Robert Piasek
3rd No Entry  
2 - 4 Standard Senior Female Adult
1st Hahn's Josie Karel Hahn
2nd Catty Splneny sen Renata Dubska
3rd Hahn's Jordan-Freya Eva Hahnová
4 and Upwards Veteran Standard Female Adult
1st Grufik's Roxana Blanka Furisova
2nd White Alex's Augusta Marian Stefanik
3rd No Entry  

BEST STANDARD ADULT MALE IN SHOW
Artus Naplneny sen

BEST STANDARD ADULT FEMALE IN SHOW
Hahn's Josie

BEST IN SHOW STANDARD
Hahn's Josie


PUPPY BEST OF BREED OVERALL
Bigstar's Foxy Brown of Backyard

ADULT BEST OF BREED OVERALL
Northside's Charly Brown

CHAMPION CLASS
OSB's Torrez of Demoniac Team

WORKING CONFORMATON DEGREE
Artus Naplneny sen

Zpět

Přidat komentář

*
*
Spočítejte 5 plus 2.*