Nejbližší akce

Žádné záznamy.

Kalendář

< listopad 2017 >
po út st čt so ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Reklama

VII. Preuss Legends - ABNA SHOW

21.04.2012 autor HEABC Czech Republic

VII. Preuss Legends ABNA SHOW se konala v sobotu 21.4.2012 na cvičáku v Kravařích a zúčastnilo se jí 48 amerických buldoků. Rozhodčí Theo Rombouts (NL), asistovala kandidátka na rozhodčí Adéla Ponocná.

Fotografie poskytli manželé Krummerovi - www.arida.cz - další budeme doplňovat podle dostupnosti. Jestli máte také nějaké, můžete poslat, rádi je přidáme do galerie.

 

 

Výsledky ABNA SHOW 21.04.2012

 

BULLY PUPPY CLASSES

3 - 6 month Novice Bully Male Puppy
1st Demoniac Team Hank Demoniac Team (HU)
2nd Bagginsbull Khal Drogo Laszlo Sidos (HU)
3rd no entry  
6 - 9 month Junior Bully Male Puppy
1st Dod’s Pelechzobor Argo Marian Stefanik (SK)
2nd no entry  
3rd no entry  
9 - 12 month Senior Bully Male Puppy
1st Lion Heart’s Arnold Libor Bures (CZ)
2nd Amerbull’s Badr Hari of Massimo Andrzej Falelki (PL)
3rd no entry  
3 - 6 month Novice Bully Female Puppy
1st Demoniac Team Hope Demoniac Team (HU)
2nd Amerbull’s Zyga Adrian Piontek (PL)
3rd no entry
6 - 9 month Junior Bully Female Puppy
1st Dog’s Pelechzobor Aylin Marian Stefanik (SK)
2nd Demoniac Team Eaty Peruda Czeiner Szaboly (HU)
3rd Red Cock Olli Karel Hahn (CZ)
9 - 12 month Senior Bully Female Puppy
1st Lion Heart’s April Jaroslav Srejma
2nd Lion Heart’s Audrey Radek Gruszkowski
3rd no entry  

BEST BULLY MALE PUPPY IN SHOW
Demoniac Team Hank

BEST BULLY FEMALE PUPPY IN SHOW
Lion Heart’s April

BEST BULLY PUPPY IN SHOW
Demoniac Team Hank

BULLY ADULT CLASSES

1 - 2 Junior Bully Male Adult
1st Balubulls El Toro de Nieves Lubos Baranec
2nd Demoniac Team Blase Demoniac Team (HU)
3rd Apollobull’s Radek Jr. Radek Gruszkovski
2 - 4 Senior Bully Male Adult
1st Energybull’s Barney Pavel Votava (CZ)
2nd Amerbull’s Caleb Jr. of Redline kennel Artur Szczesniak
3rd Silver Moon Bulls Ibrahim Jaroslav Benes (CZ)
4 and Upwards Veteran Bully Male Adult
1st Northside’s Charley Brown Mario Alonso-Vazquez
2nd Double Peeter’s Brandon of V8 Roman Korinek (CZ)
3rd no entry  
1 - 2 Junior Bully Female Adult
1st Albanybull's Mocca Ladislav Szabo
2nd Lionesses Lara la Valiente Lubos Baranec
3rd Tough Enough’s Lady Dragon of Baggins Laszlo Sido
2 - 4 Bully Senior Female Adult
1st Dailey’s Fergi of Demoniac Team Demoniac Team (HU)
2nd Vee Eight’s Nova Super Sport - Gali Miroslav Kuril
3rd Aurelie od Bile Ibizy Miroslav Kuril
4 and Upwards Veteran Bully Female Adult
1st no entry  
2nd no entry  
3rd no entry  

BEST BULLY ADULT MALE IN SHOW
Northside’s Charley Brown

BEST BULLY ADULT FEMALE IN SHOW
Dailey’s Fergi of Demoniac Team

BEST IN SHOW BULLY
Dailey’s Fergi of Demoniac Team

STANDARD PUPPY CLASSES

3 - 6 month Novice Standard Male Puppy
1st Amerbull’s Gargamel Joanna Kamieniarz
2nd no entry  
3rd no entry  
6 - 9 month Junior Standard Male Puppy
1st no entry  
2nd no entry  
3rd no entry  
9 - 12 month Senior Standard Male Puppy
1st Red Cock Nicolas Zdenek Zdrazila
2nd Red Cock Nero Jiri Kubanek
3rd no entry  
3 - 6 month Novice Standard Female Puppy
1st no entry  
2nd no entry  
3rd no entry  
6 - 9 month Junior Standard Female Puppy
1st Red Cock Oxana Veronika Bubikova
2nd no entry  
3rd no entry  
9 - 12 month Senior Standard Female Puppy
1st Amerbull’s Trilly of Massimo Andrzes Falecki
2nd no entry  
3rd no entry  

BEST STANDARD MALE PUPPY IN SHOW
Amerbull’s Gargamel

BEST STANDARD FEMALE PUPPY IN SHOW
Red Cock Oxana

BEST STANDARD PUPPY IN SHOW
Red Cock Oxana

STANDARD ADULT CLASSES

1 - 2 Junior Standard Male Adult
1st White Tropau’s Atos Zuzana Kubankova
2nd Spike White Krischots Bennito Marketa Botovianova
3rd no entry  
2 - 4 Senior Standard Male Adult
1st Amerbull’s Ronin Sebastian Kwiatkowski
2nd no entry  
3rd no entry  
4 and Upwards Veteran Standard Male Adult
1st Four Roses Argus Robert Rajdl (CZ)
2nd Artus Naplneny Sen Milan Opavsky (CZ)
3rd no entry  
1 - 2 Junior Standard Female Adult
1st no entry  
2nd no entry  
3rd no entry  
2 - 4 Standard Senior Female Adult
1st no entry  
2nd no entry  
3rd no entry  
4 and Upwards Veteran Standard Female Adult
1st Red Cock Josie Karel Hahn (CZ)
2nd Red Cock Halli Kristian Janik (CZ)
3rd no entry  

BEST STANDARD ADULT MALE IN SHOW
Four Roses Argus

BEST STANDARD ADULT FEMALE IN SHOW
Red Cock Josie

BEST IN SHOW STANDARD
Four Roses Argus


PUPPY BEST OF BREED OVERALL
Demoniac Team Hank

ADULT BEST OF BREED OVERALL
Four Roses Argus

CHAMPION CLASS
Dailey’s Wooly Bully Junior of DT

WORKING CONFORMATON DEGREE
Four Roses Argus

Zpět

Přidat komentář

*
*
Sečtěte 3 a 4.*